Kurumsal

REBA Teknik Bilişim

Hakkımızda

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki güvenlik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analiz ederek en güvenilir çözümleri sunan firmaların marka ve kalitesini ülkemize kazandırmaya devam ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sürekli gelişen dünyamızda, baş döndürücü bir şekilde ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri, öncü ve yaratıcı çözümlerle birlikte şimdi olduğu gibi gelecekte siz; müşterilerimizin faydasına sunmak en önemli misyonumuz olacaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini en kaliteli ve uygun şekilde karşılayarak, verdiğimiz hizmet kalitesini daima yükseltmek, yegane vizyonumuz olacaktır.

Misyonumuz

Henüz gelişmekte olan güvenlik sektöründeki gelişmelere paralel olarak hizmet kalitemizi arttırarak bu günlere geldik. REBA Teknik Bilişim, Akıllı Ev Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Araç Takip Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri ve Kişi Sayma Sistemleri ve bir çok sistemler üzerinde Ar-Ge çalışmaları yürütmekte ve yazılım geliştirmektedir.

Tüm sistem ve ekipman üretimlerini kendi öz kaynaklarıyla yapmaktadır. İşleve aldığı özel projelerle günümüze kadar oluşturduğu tecrübe birikimi ve başarıları ile REBA Teknik Bilişim tek yerli otomasyon ve tanımlama sistemleri üreticisi ve anahtar teslim çözümler sunan alanındaki tek Türk firmasıdır.

REBA Teknik Bilişim merkezi Kocaeli’de olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesini kapsayan Bölge Müdürlükleri; konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını kaliteli servis ve uygun fiyat politikası ile karşılayan gerçek bir “Çözüm Ortağı” olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Bugün firmamız; Personel Devam Kontrol Sistemleri , Geçiş Kontrol Sistemleri, Yemekhane Kredilendirme Sistemleri, Kişi Sayma Sistemleri vb. birçok otomasyon alanıyla ilgili özel projeler geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Yapmış olduğu bu projeleri kurumsal müşterilere ve bireysel müşterilerle yapılan sözleşme ve satışlar yoluyla uygulama alanına sokmuştur. Firmamız yapmış olduğu çalışmalarda Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.

Firmamız bulunduğu sektörde öncü rol oynamak için kendi oluşturduğu ileri teknolojiyi kullanarak emin adımlarla ilerlemektedir.Şirket ve Kalite Hedeflerimiz doğrultusunda ve Toplam Kalite anlayışı çerçevesinde müşteri beklentileri ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunmak, sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olma niteliğimizi sürdürmek. Yurtiçi pazarda yapmış olduğu otomasyon sistemlerine yönelik servis, satış ve satış sonrası hizmetlerde, konusuna hakim, güvenilir, sağlık – emniyet – çevre bilincini ön planda tutarak, kalite ve müşteri memnuniyeti adına en iyi seviyede hizmet üreten firma statüsüne ulaşmak.

Bizimle iletişime geçmek istermisiniz ?

7/24 sorunlarınız ve istekleriniz için bize ulaşın teknik destek olarak hizmetinizdeyiz.